Aktualności

Eurofoam zawiera ugodę z Komisją EU

29/01/2014

Eurofoam zawiera ugodę z  Komisją UE

Eurofoam zgodził się na ugodę w postępowaniu wobec wszystkich znaczących producentów pianki poliuretanowej w Europie

Wiedeń,  29 stycznia 2014 - w dniu dzisiejszym Komisja Europejska ukarała grzywną wszystkich znaczących producentów pianki poliuretanowej w Europie , w tym Grupę Eurofoam , spółkę joint venture należącą do Greiner Holding AG i Recticel SA .

UWAGA ZMIANA TELEFONÓW WEWNĘTRZNYCH

25/11/2011

Szanowni Państwo,

Informujemy, że nastąpiła zmiana numerów wewnętrznych w naszej firmie. Numery, które rozpoczynały się na cyfrę 2 np. 240 rozpoczynają się teraz cyfrą 3 (na przykład 240 to teraz 340). Natomiast numery, które rozpoczynały się cyfrą 3 rozpoczynają się na 4. Ponadto wybierając numer 42 715 7 i trzycyfrowy numer wewnętrzny połączą się Państwo bezpośrednio z osobami kontaktowymi z pominięciem centrali telefonicznej. Dotychczasowe numery do naszej firmy pozostają bez zmian.

Za utrudnienia przepraszamy :-))

 

 

Nowe innowacyjne produkty w naszej ofercie

19/10/2011

Jakość w połączeniu z innowacyjną technologią pozwala na wyznaczanie trendów w produkcji pianek poliuretanowych.

Rynek meblowy w Polsce jak i w Europie stał się w ostatnim czasie bardzo wymagający. Nieustające starania o utrzymanie klienta wymuszają na firmach dostarczających półprodukty do produkcji mebli tapicerowanych wprowadzanie nieustannie do swej oferty nowych i coraz bardziej innowacyjnych produktów. Z kolei producenci mebli coraz częściej szukają nowoczesnych rozwiązań, łączących w sobie funkcjonalność z jakością. Dużą role odgrywa tu również cena i dostępność materiałów .

Kontakt

Eurofoam Polska Sp. z o.o.

95-100 Zgierz ul. Szczawińska 42

 

Tel. + (48) 42 716 38 54

 

Sekretariat

pl [dot] officeateurofoam [dot] eu

Tel. + (48) 42 716 34 93

Grupa Eurofoam

Eurofoam Polska należy do grupy EUROFOAM – europejskiego lidera na rynku pianek poliuretanowych.

Grupę tę tworzy 36 zakładów w 12 krajach, których głównym profilem działalności jest produkcja i przetwórstwo pianki poliuretanowej.

Eurofoam - European foam leader

Projekt i wykonanie Hiarte