Budownictwo

Już od wielu lat nazwa naszej firmy kojarzy się, między innymi, z producentem wszelkiego rodzaju uszczelek piankowych, a przede wszystkim uszczelek stosowanych przy oknach dachowych. W tego rodzaju produktach ma głównie zastosowanie pianka LAM.283D, którą skutecznie wspierają również T23130 i T1828. Powyższe wyroby mogą wystąpić również w wersji z taśmą samoprzylepną, ułatwiającą ich montaż. Dodatkowo aby zmniejszyć chłonność wilgoci z otoczenia praktykuje się zamykanie struktury poprzez nakładanie folii PU.


Zmniejszoną chłonnością wody i niską przepuszczalnością powietrza charakteryzuje się również pianka Hydroseal T37D, która dzięki tym właściwościom znajduje swoje zastosowanie w różnego rodzaju uszczelnieniach. W branży budowlanej zastosowanie znajdują także pianki z rodziny FILTREN, które są powszechnie stosowane jako kliny dachowe służące do ich wentylacji.

Kontakt

Eurofoam Polska Sp. z o.o.

95-100 Zgierz ul. Szczawińska 42

 

Tel. + (48) 42 716 38 54

 

Sekretariat

pl [dot] officeateurofoam [dot] eu

Tel. + (48) 42 716 34 93

Grupa Eurofoam

Eurofoam Polska należy do grupy EUROFOAM – europejskiego lidera na rynku pianek poliuretanowych.

Grupę tę tworzy 36 zakładów w 12 krajach, których głównym profilem działalności jest produkcja i przetwórstwo pianki poliuretanowej.

Eurofoam - European foam leader

Projekt i wykonanie Hiarte