Strona główna O firmie

O firmie

Eurofoam Polska jako firma należąca do grupy Eurofoam - światowego lidera na rynku polimerów, obecnie jest jednym z najnowocześniejszych zakładów w Europie. Najnowsze rozwiązania technologiczne oraz doświadczenia zdobywane od 1966 roku pozwalają na produkcję pianki poliuretanowej najwyższej jakości o szerokim wachlarzu właściwości i bogatej gamie zastosowań.

Dbając o wygodę naszych Klientów nie pozostajemy obojętni wobec środowiska naturalnego oraz zdrowia i bezpieczeństwa pracowników. 

Optymalizacja produkcji

Optymalizację produkcji osiągnęliśmy poprzez nowoczesny system zarządzania jakością i środowiskiem. Nasze rozwiązania logistyczne oraz sprawne działania rynkowe pozwoliły na zdobycie wiodącej pozycji wśród producentów pianki poliuretanowej na rynkach w Polsce oraz Europie Wschodniej.

Nowoczesny park maszynowy

Nowoczesny park maszynowy pozwala na osiągnięcie przestrzennych formatów, wykonanie specyficznych i nietypowych zleceń, począwszy od kształtek prostych poprzez konturowe, klejone komplety meblarskie, formatki bonelowe, materace, kompozycje pianek standardowych z piankami wysokoelastycznymi, folie piankowe, laminaty samoprzylepne, elementy wygłuszeniowe i filtracyjne, uszczelniające, kształtki mające zastosowanie w motoryzacji, itp.

Profesjonalizm i doświadczenie

Profesjonalizm i doświadczenie naszych technologów pozwalają optymalizować proces rozkroju bloku, a co za tym idzie lepszą ekonomikę i minimalizację kosztów, dobór najlepszych rozwiązań technologicznych, doradztwo w zakresie zastosowań pianek i pożądanych form w świetle funkcji wyrobu.

Strategia

Zasadniczym celem działalności naszej Spółki jest przewidywanie i zaspokajanie stwierdzonych potrzeb i wymagań naszych Klientów. Realizujemy to przez produkcję i sprzedaż konkurencyjnych wyrobów o wysokich cechach użytkowych i wymaganej przez Klienta jakości.

Historia firmy

Powstanie firmy Polopren związane było ze wzrastającym w początkach lat 60-tych zapotrzebowaniem przemysłu odzieżowego na laminaty tekstylne.

 
 
 
 
 

Media o nas

Artykuły i publikacje dotyczące produkcji pianki polieterowej w zakładzie Eurofoam, na przestrzeni lat.Pokaż wszystkie

"PIANKI NA MIARĘ WSPÓŁCZESNYCH POTRZEB" - Tapicer, maj 2010

"PIANKI JAK NAJBARDZIEJ BIO" - Meblarstwo, luty 2011

"FOAM FOR CARE" - Tapicer, 2010 - strona 1

"FOAM FOR CARE" - Tapicer, 2010 - strona 2

"DOSKONAŁA GEOMETRIA BLOKÓW" - Meblarstwo, 2009

"REWOLUCJA W ŁÓŻKU - PIANKA ENERGETYCZNA NAWAPUR" - Tapicer, 2009

"REGULOWANY POZIOM WILGOCI W PIANCE - CELLPUR" - Tapicer, 2009

cellpur_tapicer_mmia_luty_2009_2_str._.pdf